Regulamin sklepu internetowego E-Spa24.pl

1. Prawidłowe wypełnienie formularza zamówienia jest warunkiem koniecznym do realizacji zlecenia.

2. Ceny towarów są cenami brutto, czyli uwzględniają podatek VAT. Podajemy je w złotówkach, ewentualnie również w euro, funtach brytyjskich, dolarach amerykańskich.

3. Wyboru sposobu dostawy dokonuje Klient. Nasz sklep rekomenduje firmy kurierskie DHL i OPEK lub inne wskazane przez klienta firmy przewozowe bądź sposoby dostawy. Umożliwiamy również odbiór osobisty towaru w siedzibie firmy przy ul. Sołtysowickiej 15 B we Wrocławiu.

4. Koszt przesyłki pokrywa Klient. Wartość ta automatycznie zostaje dodana do ceny artykułów w zamówieniu.

5. Jeżeli wystąpią jakiekolwiek trudności w dostawie danego towaru, sprzedawca zobowiązany jest do bezzwłocznego poinformowania o tym Klienta.

6. Towar objęty jest gwarancją producenta.

7. Towar przyjmujemy na reklamację lub naprawę gwarancyjną na podstawie dowodu zakupu dołączanego do przesyłki.

8. Reklamacje przyjmowane są pod adresem naszej firmy bądź w odpowiednim serwisie producenckim.

9. Klient ma prawo zwrócić zamówienie w terminie 10 dni od daty otrzymania towaru.

10. Nasza firma zastrzega sobie prawo do odstąpienia od transakcji na wypadek niedotrzymania przez dostawców cen i terminów dostaw.

11. Sklep internetowy E-Spa24.com działa jako pośrednik pomiędzy producentem a Klientem docelowym. Nie wszystkie towary znajdują się w naszym magazynie, dlatego czas oczekiwania na realizację zamówienia może wynosić około 14 dni.

12. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem zastosowanie znajdują obowiązujące przepisy kodeksu cywilnego oraz odpowiednie ustawy.

Płatności:

1. Przedpłata na konto naszej firmy.

ALL-SPA Marcin Malski
ul. G. Narutowicza 2/2
56-400 Oleśnica
Bank Zachodni WBK

75 1090 2415 0000 0001 0810 2902

2. W przypadku dokonywania zapłaty kurierowi lub listonoszowi dostarczającemu przesyłkę prosimy o przygotowanie odliczonej kwoty. Kurier lub listonosz nie ma obowiązku posiadania pieniędzy na wypłacenie reszty.

Warunki przesyłek:

Każda przesyłka nadawana przez naszą firmę jest ubezpieczona i powinna zostać dostarczona przez firmę kurierską w ciągu 48 godzin od daty nadania. Koszt dostawy pokrywa kupujący. Podane przy składaniu zamówienia koszty dotyczą terytorium Polski.